Menüü


Tasuta Smartposti! Uudiskirjaga liitujatele
esimene tellimus -10%

Tarneinfo

Tellimus täidetakse keskmiselt 2 nädala jooksul, kuid tarneaeg võib Vencast sõltumatutel asjaoludel kujuneda ka pikemaks. Kui Tellimust ei ole võimalik täita 1 nädala jooksul, teavitab Venca sellest Teid eraldi e-posti teel.

Tellimused saadame Smartposti pakiautomaati alati tasuta! Kullerteenusele ja Omniva väljastuspunkti teenusele lisandub saatekulu. Kättetoimetamiskohad ja saatekulud (kui lisandub):

Smartposti pakiautomaat – tarnime tasuta! Paki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 60x36x60 cm. Juhul, kui paki mõõdud on suuremad kui 60x60x60 cm, siis saadetakse pakk SmartKULLERiga Teile sobivale aadressile ja lisandub saatekulu kullerteenuse eest 8,90 €. Pakiautomaatide asukohad: www.smartpost.ee/kood
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse kohe Teie mobiiltelefonile SMS ja/või soovi korral e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset koodi, mille sisestamisel automaadi puutetundlikule ekraanile ja paki eest kaardimaksega tasudes saate paki automaadist kätte. Pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva.

Omniva pakiautomaat – saatekulu 4,70 €. Postipaki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 41x38x64 cm. Juhul, kui paki mõõdud on suuremad kui 41x38x64 cm, siis saadetakse pakk Eesti Posti väljastuspunkti ja lisandub saatekulu väljastuspunkti teenuse eest 8,90 €. Pakiautomaatide asukohad: www.omniva.ee/kaart
Paki saabumisel saadetakse Teile SMS või soovi korral ka e-mail, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel ning paki eest kaardimaksega tasudes saate paki pakiautomaadist kätte. Pakiautomaadid on ligipääsetavad 24 h. Pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva.

Eesti Posti väljastuspunkt (sh kaubanduskeskustes) – saatekulu 8,90 €. Pakki on võimalik tellida just Teile kõige paremini sobivasse Eesti Posti väljastuspunkti. Tellimust vormistades kirjutage andmetesse oma mobiiltelefoni number ja/või e-posti aadress, sest paki saabudes saadetakse Teile SMS või e-kiri, paberteatist ei saadeta. Väljastuspunktide asukohad: www.omniva.ee/kaart
Paki saabumisel saadetakse Teile SMS ja/või e-kiri, paberteatist ei saadeta. Sõnumis sisalduva saadetise numbri alusel saategi paki väljastuspunktist kätte. Pakile järele minnes võtke kaasa ka isikut tõendav dokument. Väljastuspunktis hoitakse pakki 14 päeva.

Kättetoimetamine SmartKULLERiga – saatekulu 9,50 €. Pakk võib olla max 60x60x120 cm ja 35 kg.Paki saabumisel helistab Teile kuller ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja ja lunasaadetise puhul teavitab ka paki maksumuse. Pakk antakse üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse Teile SMS-teatega. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki üle anda, lepib kuller kokku teise aja või toimetab paki ilma lisatasuta Teile sobivasse Smartposti pakiautomaati, kus hoitakse pakki 7 päeva.

Kättetoimetamine Omniva kulleriga – saatekulu 9,90 €. Paki saabumisel võtab Omniva kuller Teiega ühendust ning lepib kokku paki kättetoimetamise aja ning lunasaadetise puhul teatab ka paki maksumuse. Kui telefoni teel Teiega kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse Eesti Posti väljastuspunkti ja Teile edastatakse paki saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast väljastuspunktist kätte. Väljastuspunktis hoitakse pakki 14 päeva.

Kaupa on võimalik tellida ainult Eestisse.