Menüü


TASUTA SAATMINE tellimustele alates 50 €

Makseviisid

Kõik maksed võetakse vastu eurodes.

Kaupa tellides on Teil võimalik valida 3 makseviisi vahel:

Pangalingiga. Turvaline tasumine tellimuse sooritamisel.

Lunatasuga. Tasumine paki kättesaamisel.

Liisi Konto-ga tasumine. Kaup kohe kätte ja tasumine hiljem maksekorralduse alusel. Intressi ei arvestata alates kauba väljastamisest esimesel viieteistkümnel päeval ja võimalus on tasuda ka osamaksetena.


Kui valite Liisi Konto-ga tasumise, annab see Teile võimaluse kaup kätte saada, mittevajalikud esemed tagastada ja alles siis otsustada, kas tasute kättejäänud kauba eest korraga või osadena. Liisi Konto-ga tasumisel saabub maksekorraldus e-posti teel või paberkandjal kauba väljastamisele järgneva kuu esimesel nädalal ja maksetähtaeg on antud kuu 10. kuupäev. Osadena tasumise puhul pole Te seotud konkreetse graafikuga, võite tasuda maksekorralduse alusel vastavalt soovile ja võimalustele.

Liisi Konto limiidi kohta saate päringu teha siin

 

Tasumine pangalingiga
Tasuda saab järgmiste pangalinkidega: Swedbank, SEB Pank, COOP Pank, Luminor Pank, LHV pank. Pärast tellimuse kinnitamist suunatakse Teid makse sooritamiseks Teie valitud internetipanka, kus eeltäidetud maksekorraldusel on näidatud tasumisele kuuluv summa. Pärast makse kinnitamist internetipangas vajutage kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Tasumine paki kättesaamisel
Teie poolt tellitud kaup saabub Teie poolt valitud kättetoimetamisviisil ning Te tasute paki kättesaamisel kauba eest kas sularahas või pangakaardiga.

Liisi Konto-ga tasumine
Kauba tellimisel ei ole Teil koheselt vaja otsustada, kas soovite tasuda kauba eest ühe korraga või osade kaupa. Liisi Konto-ga tasumise saavad valida Venca täisealised püsikliendid. Vencal on õigus kontrollida tellija krediidivõimelisust kõikidest avalikest allikatest. Tellimust saab edastada Vencale nii interneti kui ka e-maili teel. Tellimisel tuleb kindlasti märkida lisaks ka isikukood, töökoht, töötatud aeg, kogu sissetulek (netopalk ja lisasissetulekud), igakuised finantskohustused ja majapidamiskulud ning see, kas Teie, Teie perekonnaliige või lähedane kaastöötaja on riikliku taustaga isik (kõrgeima avaliku võimu ülesannete täitja). Riikliku taustaga isik on füüsiline isik, kes täidab või on täitnud viimase aasta jooksul avaliku võimu olulisi ülesandeid, samuti sellise isiku perekonnaliikmed ja lähedased kaastöötajad. Avaliku võimu oluliste ülesannete täitmiseks loetakse töötamist rahapesu ja terrorismi rahastamise seaduse § 20 lõikes 1 nimetatud kõrgematel riiklikel ametikohtadel või riigi äriühingu juhtimis-, järelevalve- ja haldusorgani liikmena. Samuti on vajalik kinnitada oma nõusolek päringu tegemiseks Teie isikuandmete kohta kogumispensioni registrisse ning saadud andmete kasutamiseks töötasu väljaarvestamiseks. Päringuga mittenõustumisel võime küsida andmete kontrollimiseks Teie viimase 6 kuu konto väljavõtet. Juhul, kui Venca Teie taotlust osta krediidiga ei rahulda, informeerime Teid sellest 7 tööpäeva jooksul.

Kauba saabudes saate paki kätte ilma koheselt maksmata. Maksekorralduse saabudes on Teil võimalik valida, kas tasute kogu summa ühe korraga või osade kaupa. Osadena tasumisel edastatakse Teile maksekorraldus e-mailiga või paberkandjal igakuiselt. Maksekorraldus saabub kuu esimesel nädalal ja maksetähtaeg on antud kuu 10. kuupäev. Maksekorraldusel kajastatakse kõik Teie kontol toimunud tehingud, sh ostud, maksed, võlgnevused ja tagastatud kaubad. Vastavalt soovile saate alati tasuda kogu maksekorraldusel näidatud laenujäägi või osa sellest, kuid mitte vähem kui minimaalse osamakse. Minimaalne osamakse koosneb krediidijäägi tagasimaksest (sõltuvalt krediidijäägist 1/24 kuni 1/60 või minimaalselt 10 eurot). Järelmaksu konto pikkuseks on sõltuvalt kasutatud summast kuni 60 kuud. Liisi Konto-ga tasumisel arvestatakse intressi laenujäägilt, sõltuvalt krediidijäägi suurusest kuni 42% aastas.
Krediiditeenuse pakkujaks on AS Holm Bank. Tutvuge tähelepanelikult teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Tasudes kogu laenusumma intressivabal perioodil, on krediidikulukuse määr 0%. Liisi Konto laenusumma osadena tasumise maksimaalne krediidikulukuse määr on 42% aastas.

Liisi Konto üldtingimustega saate tutvuda siin